4e klasse 16

4e klasse 16

Datum Thuis Uit Uitslag
04-06-2022 Groen Wit '62 2 Apeldoornse Boys 2 2 - 5
04-06-2022 VEVO 2 SP Teuge 3 5 - 0
31-05-2022 SP Teuge 3 Groen Wit '62 2 3 - 5
28-05-2022 SP Teuge 3 Beekbergen 2 2 - 5
28-05-2022 VEVO 2 AGOVV 3 4 - 0
24-05-2022 SP Teuge 3 Prins Bernhard 2 0 - 4
21-05-2022 Groen Wit '62 2 VEVO 2 3 - 0
21-05-2022 AGOVV 3 SP Teuge 3 2 - 1
21-05-2022 v.v. Dieren 3 Beekbergen 2 1 - 0
21-05-2022 csv Apeldoorn 4 Apeldoornse Boys 2 4 - 2
18-05-2022 AGOVV 3 Groen Wit '62 2 3 - 1
14-05-2022 Beekbergen 2 AGOVV 3 3 - 4
14-05-2022 Prins Bernhard 2 csv Apeldoorn 4 1 - 3
14-05-2022 SP Teuge 3 Groen Wit '62 2 -
14-05-2022 VEVO 2 Albatross 2 6 - 4
07-05-2022 Groen Wit '62 2 v.v. Dieren 3 0 - 8
07-05-2022 AGOVV 3 Apeldoornse Boys 2 5 - 1
07-05-2022 VEVO 2 Prins Bernhard 2 2 - 3
03-05-2022 AGOVV 3 Prins Bernhard 2 6 - 0
30-04-2022 Albatross 2 Apeldoornse Boys 2 0 - 7
30-04-2022 Beekbergen 2 VEVO 2 4 - 2
30-04-2022 csv Apeldoorn 4 AGOVV 3 0 - 3
26-04-2022 SP Teuge 3 Prins Bernhard 2 -
23-04-2022 Albatross 2 SP Teuge 3 2 - 1
23-04-2022 csv Apeldoorn 4 VEVO 2 2 - 2
23-04-2022 v.v. Dieren 3 Apeldoornse Boys 2 6 - 0
23-04-2022 Prins Bernhard 2 Beekbergen 2 2 - 0
16-04-2022 SP Teuge 3 Apeldoornse Boys 2 0 - 0
16-04-2022 Beekbergen 2 v.v. Dieren 3 0 - 2
16-04-2022 Groen Wit '62 2 AGOVV 3 3 - 3
09-04-2022 Apeldoornse Boys 2 csv Apeldoorn 4 4 - 2
09-04-2022 SP Teuge 3 v.v. Dieren 3 0 - 10
09-04-2022 Beekbergen 2 Albatross 2 0 - 4
02-04-2022 Albatross 2 AGOVV 3 1 - 2
02-04-2022 csv Apeldoorn 4 Beekbergen 2 1 - 3
02-04-2022 Prins Bernhard 2 v.v. Dieren 3 3 - 5
26-03-2022 Apeldoornse Boys 2 Prins Bernhard 2 5 - 1
26-03-2022 Groen Wit '62 2 Albatross 2 10 - 1
26-03-2022 v.v. Dieren 3 csv Apeldoorn 4 2 - 3
26-03-2022 AGOVV 3 VEVO 2 4 - 2
19-03-2022 Beekbergen 2 Apeldoornse Boys 2 1 - 2
19-03-2022 v.v. Dieren 3 AGOVV 3 3 - 0
19-03-2022 csv Apeldoorn 4 Groen Wit '62 2 0 - 4
19-03-2022 Prins Bernhard 2 VEVO 2 2 - 0
12-03-2022 Albatross 2 csv Apeldoorn 4 1 - 1
12-03-2022 VEVO 2 Beekbergen 2 1 - 1
09-03-2022 Groen Wit '62 2 Beekbergen 2 5 - 2
05-03-2022 Apeldoornse Boys 2 AGOVV 3 3 - 4
05-03-2022 csv Apeldoorn 4 SP Teuge 3 3 - 0
05-03-2022 v.v. Dieren 3 Albatross 2 3 - 2
05-03-2022 Prins Bernhard 2 Groen Wit '62 2 1 - 1
26-02-2022 Beekbergen 2 Groen Wit '62 2 2 - 4
26-02-2022 AGOVV 3 Albatross 2 7 - 0
19-02-2022 SP Teuge 3 Albatross 2 2 - 1
12-02-2022 Albatross 2 Prins Bernhard 2 3 - 0
12-02-2022 AGOVV 3 csv Apeldoorn 4 3 - 0
12-02-2022 VEVO 2 Apeldoornse Boys 2 3 - 0
05-02-2022 Apeldoornse Boys 2 SP Teuge 3 7 - 0
05-02-2022 v.v. Dieren 3 VEVO 2 1 - 3
05-02-2022 v.v. Dieren 3 VEVO 2 1 - 3
05-02-2022 Prins Bernhard 2 AGOVV 3 2 - 4
29-01-2022 Apeldoornse Boys 2 Beekbergen 2 5 - 0
29-01-2022 Groen Wit '62 2 csv Apeldoorn 4 4 - 0
29-01-2022 AGOVV 3 v.v. Dieren 3 2 - 0
11-12-2021 Albatross 2 VEVO 2 3 - 6
11-12-2021 AGOVV 3 Beekbergen 2 5 - 1
11-12-2021 v.v. Dieren 3 Prins Bernhard 2 2 - 1
04-12-2021 Prins Bernhard 2 Eerbeekse Boys 3 -
04-12-2021 VEVO 2 csv Apeldoorn 4 3 - 3
27-11-2021 Albatross 2 Groen Wit '62 2 2 - 5
27-11-2021 v.v. Dieren 3 SP Teuge 3 3 - 0
27-11-2021 csv Apeldoorn 4 Prins Bernhard 2 1 - 3
27-11-2021 Eerbeekse Boys 3 VEVO 2 4 - 5
20-11-2021 Apeldoornse Boys 2 v.v. Dieren 3 5 - 1
20-11-2021 Groen Wit '62 2 Eerbeekse Boys 3 3 - 1
20-11-2021 SP Teuge 3 AGOVV 3 2 - 5
20-11-2021 Beekbergen 2 csv Apeldoorn 4 0 - 1
20-11-2021 Prins Bernhard 2 Albatross 2 6 - 1
13-11-2021 Groen Wit '62 2 Prins Bernhard 2 3 - 0
06-11-2021 Albatross 2 Beekbergen 2 8 - 3
06-11-2021 Eerbeekse Boys 3 Apeldoornse Boys 2 1 - 3
06-11-2021 csv Apeldoorn 4 v.v. Dieren 3 3 - 1
06-11-2021 Prins Bernhard 2 SP Teuge 3 9 - 0
06-11-2021 VEVO 2 Groen Wit '62 2 5 - 2
30-10-2021 Apeldoornse Boys 2 Albatross 2 6 - 4
30-10-2021 SP Teuge 3 csv Apeldoorn 4 2 - 5
23-10-2021 Albatross 2 v.v. Dieren 3 2 - 3
23-10-2021 Prins Bernhard 2 AGOVV 4 -
13-10-2021 Eerbeekse Boys 3 Beekbergen 2 3 - 2
09-10-2021 Apeldoornse Boys 2 VEVO 2 6 - 2
09-10-2021 Beekbergen 2 SP Teuge 3 3 - 2
09-10-2021 csv Apeldoorn 4 Albatross 2 3 - 7
09-10-2021 v.v. Dieren 3 Groen Wit '62 2 1 - 2
02-10-2021 Albatross 2 AGOVV 4 3 - 0
02-10-2021 Groen Wit '62 2 SP Teuge 3 7 - 0
02-10-2021 Prins Bernhard 2 Apeldoornse Boys 2 1 - 4
02-10-2021 VEVO 2 v.v. Dieren 3 1 - 4
25-09-2021 Apeldoornse Boys 2 Groen Wit '62 2 0 - 1
25-09-2021 SP Teuge 3 VEVO 2 6 - 3
25-09-2021 v.v. Dieren 3 Eerbeekse Boys 3 4 - 1
25-09-2021 Beekbergen 2 Prins Bernhard 2 1 - 2
25-09-2021 AGOVV 4 csv Apeldoorn 4 3 - 9
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!